Career

image image

„Life is a chance – take advantage of it!“

Kariéra u nás

Hledáme v celé České republice zvídavé kolegy ze všech oborů naší kvalifikace.

A snažíme se je podporovat tím nejlepším způsobem: spravedlivým odměňováním, volností, možností práce na částečný úvazek, možností práce z domova.

Aktuálně hledáme

Asistent / konzultant oceňování majetku

Náplň práce:

  • sběr a zpracování dat pro oceňování
  • finanční analýzy
  • účetní analýzy a rozbory
  • tvorba a obhajoba finančních a oceňovacích modelů
  • zpracování oceňovacích zpráv
  • komunikace s klienty na obchodní i odborné úrovni

Požadavky na uchazeče:

  • samostatnost, pečlivost, kreativita
  • analytické schopnosti
  • skvělá znalost MS Word a MS Excel
  • angličtina na velmi dobré úrovni slovem i písmem
  • znalost účetnictví pro podnikatele
  • základní orientace v daňových předpisech a právním prostředí ČR
  • minimálně VŠ ekonomického směru (specializační program na oceňování výhodou)

Nabízíme:

  • samostatné vedení oceňovacích projektů od začátku do konce
  • odpovídající platové ohodnocení, v regionu nadstandardní
  • práce v mladém kolektivu v příjemném prostředí v centru Č. Budějovic
  • flexibilní pracovní doba, možno i z části práce z domova nebo na částečný úvazek
  • získání zkušeností a dovedností v oblasti podnikové ekonomiky uplatnitelných v další kariéře
  • profesní růst
  • pro zájemce z regionů jiných, než Budějovicko nabízíme možnost externí spolupráce

Pokud máte zájem o spolupráci, zašlete nám kontakt a strukturovaný životopis na tomas.buus(at)expertgroup.cz.

Career

All around the Czech Republic, we look for inquiring experts in our areas of expertise.

And we try to support them in the best way we can: fair remuneration, freedom, part-time and homeworking possibility.

If you are interested in joining us, please send us your CV and contact to tomas.buus(at)expertgroup.cz.