Kariéra u nás

image image

„Život je šance - využij ji!“

Hledáme v celé České republice zvídavé kolegy ze všech oborů naší kvalifikace.

A snažíme se je podporovat tím nejlepším způsobem: spravedlivým odměňováním, volností, možností práce na částečný úvazek, možností práce z domova.

Aktuálně hledáme

Asistent vedení s možností postupu na pozici v oblasti oceňování majetku

Požadavky na uchazeče:

  • samostatnost, pečlivost, preciznost
  • znalost účetnictví pro podnikatele
  • základní znalost daňových předpisů
  • zkušenosti na obdobné pozici (administrativa, účetnictví)
  • znalost pravidel obchodní korespondence
  • minimálně ÚSO ekonomického směru (pro postup na pozici oceňování nutno VŠ)

Náplň práce:

  • komunikace s dodavateli a zákazníky, orgány státní správy
  • administrativa znaleckého ústavu
  • vedení účetnictví
  • asistence při zpracování posudků (zadávání dat, příprava podkladů, zpracování částí znaleckých posudků)

Nabízíme:

  • férové platové odhodnocení (150,- až 200 Kč/hodina dle složitosti vykonávané práce, výkonnosti a preciznosti)
  • práce v mladém kolektivu v příjemném prostředí v centru Č. Budějovic
  • flexibilní pracovní doba, možno i z části práce z domova nebo na částečný úvazek
  • možnost postupu v případě schopnosti podílet se na znalecké činnosti v oboru ekonomika

Pokud máte zájem o spolupráci, zašlete nám kontakt a strukturovaný životopis na tomas.buus(at)expertgroup.cz.